Laserepilointi Tallinnassa

Laserepilointi – on radikaali karvanpoistomenetelmä, jossa karvatupet tuhotaan lasersäteilyllä (yhden aallonpituuden valo, korkea suunnattavuus ja korkea energiatiheys).

LaserSkin-laserepilointikeskuksessa toimenpiteet tehdään vuonna 2023 valmistetulla uusimman sukupolven SwissmedTec LASE-diodilaserilla.

 • Diodilasertoimenpiteet suoritetaan nopeasti ja kivuttomasti laserin nykyaikaisimman jäähdytysjärjestelmän ansiosta.
 • Diodilaseria voidaan käyttää myös tummille ihotyypeille.
 • 808 nm on optimaalinen aallonpituus karvanpoistoon laserilla.
 • Aallonpituudeltaan 808 nm lasersäde takaa samalla myös ihon jänteyden paranemisen.

Karvanpoisto diodilaserilla on turvallinen tapa poistaa kasvo- ja vartalokarvat vuosiksi. Hoitokuurin jälkeen ihosi on silkinpehmeä. Säde vaikuttaa vain karvatuppeen, joten laserin vaikutus ei vahingoita terveyttä.

Лазерная эпиляция

KÄYTTÖAIHEET

Laserepilointi diodilaserilla on erityisen suosittu niiden ihmisten keskuudessa, joiden harrastuksissa ja ammatissa ulkonäkövaatimukset ovat korkeat, esimerkiksi näyttelijät, laulajat, tanssijat, urheilijat ja mallit. Palvelua suositellaan kaikille, jotka haluavat päästä ei-toivotuista karvoista eroon 5–10 vuodeksi sukupuolesta, iästä ja karvojen rakenteesta riippumatta. Lääketieteellisiä käyttöaiheita on useita: hypertrikoosi – aktiivinen karvankasvu normaaleilla alueilla; hirsutismi – karvankasvu naisilla ylähuulen päällä, leuassa, hartioissa, rinnassa, alavatsassa, sisäreisissä ja selässä; ihon herkkyys – muut menetelmät voivat aiheuttaa akuuttia ärsytystä hoidettavalla alueella; taipumus karvojen sisäänkasvuun – laser taistelee tehokkaimmin sisäänkasvavia karvoja vastaan ja estää uusien syntymisen.

HUOMIO

Diodilaserilla suoritettavalla laserepiloinnilla on merkittäviä etuja, mutta on myös yksi haittapuoli, josta kerromme asiakkaille rehellisesti. Ei-toivotuista karvoista ei pääse eroon yhdellä hoitokerralla. Säde tuhoaa aktiivisessa kasvuvaiheessa olevat karvasipulit. Siksi karvojen määrä vähenee noin 20 % ensimmäisen toimenpiteen jälkeen. Toimenpiteiden määrä riippuu hoidettavasta alueesta ja kehon erityispiirteistä. Täydellisen tuloksen saavuttamiseksi on tehtävä 8–10 käsittelyä 4–6 viikon välein. Haittana on virheellinen käsitys siitä, ettei laserepilointia voi tehdä kesällä. Se ei ole täysin totta. Asiantuntijat suosittelevat hoitamaan ihoa enemmän lämpimänä vuodenaikana. Sinun ei tulisi olla suorassa auringonvalossa 2 viikkoa ennen karvanpoistoa ja sen jälkeen. Ennen ulos menoa on suositeltavaa käyttää voidetta, jonka suojakerroin on SPF 50.

TOIMENPITEEN VASTA-AIHEET

Laserepilatsiooni ei tehta, järgmistel juhtudel:
 • südame isheemiatõbi;
 • B- ja C-hepatiit;
 • onkoloogilised haigused;
 • suhkurtõbi (dekompensatsiooni staadium);
 • hemofiilia;
 • keloidsete armide olemasolu;
 • rasked veenilaiendid ravitavas piirkonnas;
 • fotodermatoos;
 • ravimite võtmine, mis suurendavad naha valgustundlikkust;
 • metalli olemasolu kehas.

Samuti on ajutisi vastunäidustusi. Protseduurist tasub mõnda aega hoiduda järgmistel põhjustel:
 • vitamiinide (A, E, foolhape, biotiin, tsink) võtmine;
 • antibiootikumide (tetratsükliinide ja fluorokinoloonide) võtmine;
 • rasedus, rinnaga toitmise esimesed kolm kuud;
 • Värske päevitus;
 • herpes ägedas staadiumis;
 • mis tahes infektsioonid;
 • nahahaigused.

KUIDAS VALMISTUDA PROTSEDUURIKS

Lihtsad soovitused on protseduuri tõhususe tagatis. LaserSkini eksperdid soovitavad teil järgida järgmisi soovitusi: Ärge tehke vaha või suhkru depilatsiooni ega eemaldage karvu muul viisil kui raseerimine 3 nädalat enne visiiti. Loetletud meetodeid ei saa kuuri ajal kasutada. Ärge päevitage ega külastage solaariumit 2 nädalat enne ja pärast seanssi. Lõpetage 2 nädalaks antibiootikumide tetratsükliinide ja fluorokinoloonide, A- ja E-vitamiini, tsingi, foolhappe, retinoidide ja biotiinide võtmine. Ärge kandke nahale alkoholi sisaldavaid tooteid 3 päeva enne laserepilatsiooni keskuse külastamist. Mugavus protseduuri ajal ja tulemus sõltuvad ka õigest protseduurieelsest ettevalmistusest.

TAKING CARE FOR THE SKIN AFTER THE PROCEDURE

Seanss toimub kaasaegses keskuses, mis on varustatud spetsiaalselt laserepilatsiooniks. Kasutame ühekordselt kasutatavaid kulumaterjale ja desinfitseerime seadmeid enne iga seanssi. Laserepilatsiooni protseduuri käik:

Konsultatsioon

Kosmeetoloog teeb kindlaks, kas on vastunäidustusi. Seejärel annab soovitusi ja valib laseri optimaalse töörežiimi, võttes arvesse nahatüüpi, karvastruktuuri ja värvi.

Karva eemaldus

 

Spetsialist vaatab üle protseduuri kehapiirkonda. Vajadusel raseerib karvu ja puhastab nahka vastavalt vajadusele. Enne laseri sisselülitamist kantakse nahale kontaktgeel. Mis kaitseb nahka ja soodustab seadme pea (manipula) lihtsat libisemist. Epileerimisprotsess kestab olenevalt piirkonnast 15-60 minutit.

Soovitused

Seansi lõpus annab spetsialist soovitusi nahahoolduseks pärast protseduuri.
Лазерная эпиляция
Лазерная эпиляция
Pärast esimest LaserSkin keskuse külastust märkate, et karvu on vähem. Mitu päeva pärast seanssi võib nahk veidi punetada, võib esineda kerge turse, sügelus ja koorumine. Karvad hakkavad välja langema 2-3 nädalat pärast protseduuri. Pärast esimesi protseduure karvad võivad tagasi kasvada, kuid muutuvad õhemaks, heledamaks ja pehmemaks. Iga järjekordse keskuse külastusega tekib aina rohkem karvuvaba sileda naha piirkondi. Oluline teada: pärast 3-5 seanssi on võimalik “paradoksaalne kasv”. Sibulad püüavad taastuda, seega aktiveerub nende küpsemine. Sel perioodil on oluline seansse jätkata.
Лазерная эпиляция
Лазерная эпиляция

TAKING CARE FOR THE SKIN AFTER THE PROCEDURE

Pärast seanssi on vaja töödeldud alasid korralikult hooldada.

Meie soovitused:

 • Ärge kasutage happe või muid koorijaid,mesorulle. Pesemisel kasutage pehmet pesulappi.
 • Ärge külastage basseine, saunasid ja jõusaale. Järgige seda reeglit esimese 3 päeva jooksul pärast seanssi.
 • Kandke avatud nahale päikesekaitsekreemi. Vältige päevitamist, ärge külastage solaariumit 14 päeva jooksul.